W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

Powiat Bolesławiecki

XLI Sesja Rady Powiatu Bolesławieckiego – 26 października 2017 r.

Przewodniczący Rady Powiatu Bolesławieckiego zwołał XLI Sesję Rady Powiatu Bolesławieckiego, która odbędzie się 26 października 2017 r. o godz. 9.30, w budynku Starostwa Powiatowego  w Bolesławcu - w sali konferencyjnej - przy pl. marsz. J. Piłsudskiego 2.

 

 

Czytaj więcej...

Wieczór młodego monodramu

Starostwo Powiatowe w Bolesławcu i Młodzieżowy Dom Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego zapraszają na wydarzenie, które ma wielkie szanse, by stać się imprezą cykliczną. Wieczór młodego monodramu to spotkanie z aktorami, którzy postanowili zmierzyć się z najtrudniejszym zadaniem teatralnym: stanąć na scenie sam na sam z widzami i wykreować świat, postać, opowieść, która nikogo nie pozostawi obojętnym.

Czytaj więcej...

Młody Innowator

Zapraszamy do udziału XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Młody Innowator", który jest adresowany do uczniów szkół podstawowych (kl. IV-VII), gimnazjalnych (kl. II, III) i ponadgimnazjalnych (liceów i techników). Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT "Zagłębia Miedziowego" w Legnicy bierze udział w organizacji konkursu na terenie całego Dolnego Śląska. 

Czytaj więcej...

Urząd nieczynny

Zgodnie z Zarządzeniem nr 98.V/17
Starosty Bolesławieckiego z dnia 25 września 2017 r.
Starostwo Powiatowe w Bolesławcu
będzie nieczynne w dniu

   2 listopada 2017 r. (czwartek)

Platforma Elektronicznych Usług Geodezyjnych-PEUG

Wolontariusz Roku 2017 - zgłoszenia

Wzorem lat poprzednich rusza kolejna edycja konkursu „Wolontariusz Roku 2017 Powiatu Bolesławieckiego”. Ten honorowy tytuł zostanie przyznany tym, którzy szczególnie wyróżniają się w pracy wolontariackiej w różnych dziedzinach życia – kultura, sport, pomoc społeczna, promocja zdrowia, ekologia, turystyka, działania na rzecz osób niepełnosprawnych.

Czytaj więcej...

Wspólne starania o drogę w Ocicach

Przedstawiciele władz Powiatu Bolesławieckiego i Gminy Wiejskiej Bolesławiec nie kryli satysfakcji oficjalnie podpisując odbiór techniczny ważnej drogi nie tylko dla mieszkańców Ocic.

Czytaj więcej...

Poszukiwani do opiniowania ofert

Starostwo Powiatowe w Bolesławcu zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r., poz. 1817 z późn. zm.) do wskazywania kandydatów na członków komisji konkursowej do opiniowania ofert złożonych w otwartym konkursie ofert na zlecenie realizacji zadania publicznego w 2018 r. – prowadzenie dwóch punktów nieodpłatnej pomocy prawnej. Więcej informacji tutaj

 

 

Święto Edukacji

Konkurs na prowadzenie punktów nieodpłatnej pomocy prawnej

Zarząd Powiatu Bolesławieckiego ogłosił otwarty konkurs ofert na zlecanie organizacjom pozarządowym realizacji zadania publicznego w 2018 r. – prowadzenie dwóch punktów nieodpłatnej pomocy prawnej.  Zapraszamy zainteresowane organizacje do składania ofert realizacji zadania. Więcej informacji  tutaj

(fot.pomoc prawna)