W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

    logo-bory    teatr   big  logo pcpr logo-szpital r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600 logo small bpcs

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

Igrzyska 2016

Integracja, radość i już wielka tradycja Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu. Jeszcze raz wracamy do tej atmosfery, jednocześnie zapraszając na piknik integracyjny "Mamo, tato co Ty na to?", który odbywa się dzisiaj (25.05.16r.) na boisku szkoły w ramach "Tygodnia z Powiatem". Tymczasem przypomnijmy sobie entuzjazm i satysfakcję ze sportowej rywalizacji.

Czytaj więcej...

Napisane sercem, wyśpiewane duszą…

Już dzisiaj w ramach „Tygodnia z Powiatem Bolesławieckim” odbędą się Dzień Kresowy i Festiwal Wielu Kultur. Serdecznie zapraszamy do Teatru Starego w Bolesławcu na godz. 14:00.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Dziecięce odwiedziny

W Wydziale Finansowym uczyli się gospodarować pieniędzmi, w Wydziale Architektoniczno - Budowlanym poznawali plany projektów, w Wydziale Inwestycji i Zamówień Publicznych układali puzzle z największymi powiatowymi inwestycjami. W Wydziale Komunikacji i Transportu z ciekawością słuchali o procedurze wyrabiania Prawa Jazdy i rejestrowania samochodów.

Czytaj więcej...

Chcą rozruszać świat

W wtorek (24.05.16r.) przed południem rozpoczęła się dwudniowa konferencja „Trener Zdrowia – czyli jak rozruszać świat"
Konferencję zorganizowała "Akademia Mistrzów Sportu, Mistrzów Życia” przy wsparciu Ministerstwa Sportu oraz współpracy z stowarzyszeniem UKS „Orientpark.pl” Iwiny, Powiatem Bolesławieckim, Gminą Warta Bolesławiecka i Gminnym Centrum Kultury w Warcie Bolesławieckiej.

Czytaj więcej...

Spektakle w Teatrze Starym

W poniedziałek (23.05.16r.) w Teatrze Starym w ramach "Tygodnia z Powiatem" obejrzeliśmy dwa spektakle pracowni Młodzieżowego Domu Kultury. „Planeta B” - opowieść o osiedlowej nudzie, blokowiskach i ich historii, a szczególnie historie kobiet w wykonaniu teatralnej grupy dorosłych działającej przy MDK. Pracownie teatralne znajdują się pod opieką Pani Anety Ćwieluch. Jej podopieczni są bezkonkurencyjni na ogólnopolskich festiwalach. 

Czytaj więcej...

Muzyka łagodzi obyczaje

W niedzielę, 22 maja w ramach "Tygodnia z Powiatem" w Teatrze Starym koncertowała pracownia wokalna Młodzieżowego Domu Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu. Prowadzona przez Marka Łętowskiego pracownia działa w MDK od 2000 roku, pogłębiając wokalny kunszt młodych i utalentowanych. Dziś zapraszamy na teatralne święto. O godz. 18:00 w Teatrze Starym zachęcamy do obejrzenia dwóch spektakli pod wspólnym tytułem 2 x Teatr. Nasza pierwsza propozycja to „Planeta B” (opowieść o osiedlowej nudzie, blokowiskach i ich historii, a szczególnie historie kobiet) w wykonaniu teatralnej grupy dorosłych działającej przy MDK.Pracownie teatralne znajdują się pod opieką Pani Anety Ćwieluch.

Czytaj więcej...

Medale dla zwycięzców

Finał RUNdki biegowej. RUNdkującym z Powiatem Bolesławieckim sprzyjało dziś słońce, umiarkowana temperatura i dobre towarzystwo na trasie. Może dlatego wielu z nich znacznie przekroczyło zaplanowane wcześniej dystanse. Za taką determinację otrzymali zasłużone złoto od Starosty Bolesławieckiego Dariusza Kwaśniewskiego oraz Wicestarosty Mariana Haniszewskiego.

Czytaj więcej...

A tymczasem inni tańczyli

W ubiegłym roku Zumba na naszej "street" zrobiła karierę. Teraz również tancerze byli z nami. Można było się nieźle zmęczyć przy gorących rytmach. Street dance w ramach popołudniowego treningu...

Czytaj więcej...

Cały Powiat na nogach

Nasi dzielni RUNdkowi biegacze na trasie przez sześć malowniczych gmin.

Czytaj więcej...

Wystartowali

Nasza słoneczna, żółta RUNdka z Powiatem wystartowała spod pomarańczowego "Okrąglaka" . Najpierw biegacze...

Czytaj więcej...