W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

    logo-bory    teatr   big logo pcpr logo-szpital r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600 logo small bpcs

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 • NOWE NUMERY TELEFONÓW !!!
  NOWE NUMERY TELEFONÓW !!!

  Szanowni Państwo,

         w związku z przeprowadzką komórek organizacyjnych Starostwa Powiatowego w Bolesławcu z budynków przy ul. Zwycięstwa 9 , oraz przy ul. Plac Piłsudskiego 2,  do nowej siedziby przy ul. Armii Krajowej 12 w Bolesławcu zmianie uległy numery telefonów komórek organizacyjnych. Bez zmian pozostały numery telefonów oraz fax-y Sekretariatu Starostwa oraz Biura Zarządzania Kryzysowego.  Wszystkie nowe – aktualne- numery są dostępne w zakładce kontakt.

 • Stadion na ostatniej prostej
 • Inwestycje- konferencja prasowa
 • Szukając pomocy u psychologa

Szukając pomocy u psychologa

Na przestrzeni pięciu lat obserwuje się wzrost zainteresowania rodziców, nauczycieli i uczniów ofertą Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bolesławcu. Z uwagi na wprowadzenie przez Ministerstwo Edukacji wielu rozporządzeń mających wspierać uczniów procesie edukacji np. poprzez różne formy pomocy psychologiczno-pedagogicznej rodzice coraz chętniej dążą do poznania przyczyn trudności szkolnych ich dzieci, zgłaszając je na diagnozę do Poradni. 

Czytaj więcej...

Zatrzymać Przemoc

„Zatrzymać Przemoc” - projekt realizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bolesławcu jest objęty dofinansowaniem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Czytaj więcej...

Inwestycje Powiatu Bolesławieckiego

11.500.000 złotych wyda w tym roku na inwestycje Powiat Bolesławiecki. Połowa z tego to inwestycje drogowe, reszta to przede wszystkim inwestycje w infrastrukturę oświatową i sportową. Materiał filmowy tutaj .

Mammobusy w powiecie

Starostwo Powiatowe w Bolesławcu  informuje, że w IV kwartale 2015 r. na terenie powiatu bolesławieckiego, niżej wymienieni świadczeniodawcy (zgodnie z wykazem z tabeli ) będą  udzielali świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie Programu Profilaktyki Raka Piersi – Etap Podstawowy – w pracowni mobilnej (mammobusy) w ramach  umów zawartych z Dolnośląskim Oddziałem Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia we Wrocławiu.

Powiat Bolesławiecki mówi STOP rakowi szyjki macicy!

Skorzystaj z możliwości bezpłatnych szczepień przed wirusem HPV. Szczepienie przeznaczone jest dla dziewcząt z klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych.

Czytaj więcej...

Zamiast Orlika stadion lekkoatletyczny

Im bliżej końca budowy pierwszego stadionu lekkoatletycznego w Bolesławcu, tym więcej głosów, że obiekt owszem ładny i potrzebny, tylko drogi. Łączny koszt budowy, to ponad 2,5 mln złotych z czego połowa, to środki zewnętrzne. Posłuchaj wywiadu tutaj .

Rowerowy rajd

Malownicza trasa do Tomisławia i dalej w BORY i nad Stawy Parowskie. Droga wiodła też przez Ołobok, Parową i Osieczów z ciekawymi przystankami nie tylko na oddech, ale też trochę historii.

Czytaj więcej...

XIII Sesja Rady Powiatu

Radni solidarnie zagłosowali na wrześniowej XIII Sesji Rady Powiatu Bolesławieckiego za zmianami w budżecie i wieloletniej prognozie finansowej, które umożliwią starania o pozyskanie pieniędzy na duże przedsięwzięcia jak remont drogi w gminie Osiecznica łącznie z dwoma mostami oraz przeniesienie szkoły specjalnej do nowej siedziby.

Czytaj więcej...

Inwestycje drogowe w powiecie bolesławieckim

Inwestycje drogowe, to najbardziej kosztowne zadanie dla niemal każdego powiatu, bo już na starcie wiadomo, że pieniędzy jest za mało. W Powiecie Bolesławieckim tegoroczne remonty dróg nie mogłyby się odbyć, gdyby nie współpraca z gminami, które te zadania współfinansują.Materiał do odsłuchania tutaj .