W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

    logo-bory    teatr   big  logo pcpr logo-szpital r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600 logo small bpcs

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

Zmiana godzin pracy Starostwa Powiatowego w Bolesławcu

Zgodnie z Zarządzeniem nr 50.V/16

Starosty Bolesławieckiego z dnia 24.10.2016 r.

Dnia 31 października 2016 r.

Starostwo Powiatowe w Bolesławcu  będzie nieczynne.

 

W dniach 4-5 listopada 2016 r.

Starostwo Powiatowe w Bolesławcu będzie czynne

w godzinach od 7:30 do 15:30.

Usługi asystenckie dla niepełnosprawnych

Fundacja Eudajmonia zaprasza do udziału w projekcie „Rozwój usług asystenckich skuteczną formą wspierania w procesie aktywizacji osób z niepełnosprawnościami”. Projekt jest współfinansowany ze środków PFRON przekazanych przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego. Usługi asystenckie realizowane są między innymi w Powiecie Bolesławieckim.

 

 

Czytaj więcej...

Kondolencje

Staroście Bolesławieckiemu

Panu Dariuszowi Kwaśniewskiemu

wyrazy głębokiego współczucia i słowa wsparcia

z powodu śmierci

OJCA

składają

 Zarząd Powiatu Bolesławieckiego

oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Bolesławcu

 

Sprzedaż działek nr 380/4, obręb Ocice, gm. Bolesławiec

Starosta Bolesławiecki, działając w imieniu Skarbu Państwa informuje, że został wywieszony wykaz nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonej do sprzedaży w trybie bezprzetargowym, na powiększenie nieruchomości przyległej, oznaczonej jako działka nr 380/4, położonej w obrębie Ocice, gm. Bolesławiec. Z treścią ogłoszenia można zapoznać się  w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bolesławcu. Więcej informacji tutaj.

Gmina Osiecznica, obręb Przejęsław - sprzedaż działki nr 19/2

Starosta Bolesławiecki, działając w imieniu Skarbu Państwa informuje, że został ogłoszony II ustny nieograniczony przetarg na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, oznaczonej jako działka nr 19/2 o pow. 2,71 ha, położonej w obrębie Przejęsław, gm. Osiecznica. Z treścią ogłoszenia można zapoznać się  w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bolesławcu. Więcej informacji tutaj.

Sprzedaż działek nr 380/3, obręb Ocice, gm. Bolesławiec

Starosta Bolesławiecki, działając w imieniu Skarbu Państwa informuje, że został wywieszony wykaz nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonej do sprzedaży w trybie bezprzetargowym, na powiększenie nieruchomości przyległej, oznaczonej jako działka nr 380/3, położonej w obrębie Ocice, gm. Bolesławiec. Z treścią ogłoszenia można zapoznać się  w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bolesławcu. Więcej informacji tutaj .

XXV Sesja Rady Powiatu Bolesławieckiego

Przewodniczący Rady Powiatu Bolesławieckiego zwołał XXV Sesję Rady Powiatu Bolesławieckiego, która odbędzie się 27 października 2016 r. o godz. 9.30, w budynku Starostwa Powiatowego  w Bolesławcu przy pl. Marsz. J. Piłsudskiego 2 (sala konferencyjna).

 

Czytaj więcej...

Piosenki dla najmłodszych i młodych duchem

 

Młodzieżowy Dom Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego zaprasza na występy najmłodszych piosenkarzy z pracowni wokalnej prowadzonej przez Marka Łętowskiego.

 

 

Czytaj więcej...

Dyniowe Bajkoczytanie

Dyniowe Bajkoczytanie

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza wszystkie dzieciaki na emocjonującą podróż przez książkowe światy. Dynie żółcą się i czerwienią w ogródkach i na straganach, zabłysną więc kolorami także na Bajkoczytaniu, gdzie wystąpią jako bohaterowie naszych opowieści.

Czytaj więcej...

Poszukiwani kandydaci do opiniowania ofert 2017

Starostwo Powiatowe w Bolesławcu zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r., poz. 239 z późn. zm.) do wskazywania kandydatów na członków komisji konkursowej do opiniowania ofert złożonych w otwartym konkursie ofert na zlecenie realizacji zadania publicznego w 2017 r. – prowadzenie dwóch punktów nieodpłatnej pomocy prawnej. Więcej informacji tu.