W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

    logo-bory    teatr   big  logo pcpr logo-szpital r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600 logo small bpcs

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

Mammobusy w Powiecie Bolesławieckim

Starostwo Powiatowe w Bolesławcu  informuje, że w IV kwartale 2014 r. na terenie Powiatu Bolesławieckiego, niżej wymienieni świadczeniodawcy (zgodnie z wykazem z tabeli) będą  udzielali świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie Programu Profilaktyki Raka Piersi – Etap Podstawowy – w pracowni mobilnej (mammobusy) w ramach  umów zawartych z Dolnośląskim Oddziałem Wojewódzkim Narodowego Funduszu  Zdrowia we Wrocławiu,  zgodnie z  harmonogramem .

Wynik drugiego przetargu na sprzedaż nieruchomości przy ul. Zwycięstwa

Zarząd Powiatu Bolesławieckiego podaje do publicznej informacji wynik drugiego ustnego nieograniczonego przetargu na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem administracyjno - biurowym, oznaczonej jako działka nr 80/14 położonej w obrębie 12 miasta Bolesławiec przy ul. Zwycięstwa. Z ogłoszeniem można zapoznać się na stronie internetowej podanej tu .

 

 

Wolontariusz Roku 2014 Powiatu Bolesławieckiego - konkurs

Zapraszamy mieszkańców Powiatu, szkoły, organizacje pozarządowe, parafie, instytucje współdziałające z wolontariuszami do zgłaszania kandydatur osób, firm czy organizacji, którym chcieliby podziękować za ich bezinteresowność, zaangażowanie i życzliwość.

Czytaj więcej...

Święto Edukacji Narodowej

Szkoły Powiatu Bolesławieckiego znowu w czołówce Dolnego Śląska z maturalnym wynikiem - przypomniano przy okazji 14 października.

Czytaj więcej...

I Grand Prix powiatu w zawodach wędkarskich

W niedzielę,12 października na "Falklandach" odbyły się I Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Bolesławieckiego.

Czytaj więcej...

Dzięki funduszom unijnym

U progu nowej unijnej perspektywy finansowej UE, Dolny Śląsk podsumowuje to, czego dokonali Dolnoślązacy dzięki funduszom unijnym.

Czytaj więcej...

Potrzeby młodzieży w moim powiecie

Starostwo Powiatowe w Bolesławcu, Stowarzyszenie Semper Avanti w partnerstwie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego byli współorganizatorami ciekawej piątkowej konferencji „Potrzeby młodzieży w moim powiecie”, realizowanej w ramach projektu "Młodzieżowy Sejmik Województwa Dolnośląskiego".

Czytaj więcej...

Program Erasmus

Starosta Bolesławiecki Dariusz Kwaśniewski oraz Wicestarosta Stanisław Chwojnicki spotkali się w piątek z uczestnikami międzynarodowego projektu edukacyjnego.

Czytaj więcej...

Działka nr 314 w obrębie Raciborowice Dolne na sprzedaż

Starosta Bolesławiecki, działając w imieniu Skarbu Państwa ogłasza poniżej  pierwszy ustny ograniczony przetarg na sprzedaż udziału wynoszącego 1/3 w prawie własności nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi, położonymi w obrębie Raciborowice Dolne, gmina Warta Bolesławiecka, oznaczonej jako działka nr 314 o pow. 0,5376 ha.

 

http://bip.powiatboleslawiecki.pl/wiadomosci/2/wiadomosc/242567/wgn_

Razem budujemy powiat

1898739 735089036546018 4668947001381484728 oZaskakująca z dnia na dzień nowa siedziba Starostwa, która z każdym zakończonym etapem prac remontowych wytrąca argumenty przeciwnikom.

Czytaj więcej...