W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

    logo-bory    teatr   big logo pcpr logo-szpital r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600 logo small bpcs

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 • NOWE NUMERY TELEFONÓW !!!
  NOWE NUMERY TELEFONÓW !!!

  Szanowni Państwo,

         w związku z przeprowadzką komórek organizacyjnych Starostwa Powiatowego w Bolesławcu z budynków przy ul. Zwycięstwa 9 , oraz przy ul. Plac Piłsudskiego 2,  do nowej siedziby przy ul. Armii Krajowej 12 w Bolesławcu zmianie uległy numery telefonów komórek organizacyjnych. Bez zmian pozostały numery telefonów oraz fax-y Sekretariatu Starostwa oraz Biura Zarządzania Kryzysowego.  Wszystkie nowe – aktualne- numery są dostępne w zakładce kontakt.

 • Goście, goście...
 • W teatrze blues...
 • Wystrojeni
 • Inwestycje

Rozstrzygnięcie konkursu ofert w zakresie rehabilitacji - wyniki

Na podstawie zapisu art. 15 ust. 2j ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1118 z późn. zm.) Zarząd Powiatu Bolesławieckiego ogłasza wyniki drugiego otwartego konkursu ofert na zlecenie realizacji zadań publicznych w 2015 r. w zakresie rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Więcej informacji tutaj .

Zapraszamy na przedstawienie

Młodzież z Bośni przebywająca na koloniach w Bolesławcu oraz ich miejscowi przyjaciele zapraszają na spektakl w piątek 28 sierpnia o godz. 18.00 do Teatru Starego przy ul. Teatralnej 1. Spektakl jest efektem warsztatowych prac w ramach zajęć teatralno-literackich. Spektakl jest otwarty dla wszystkich chętnych. Wstęp wolny.

Prawie 6 milionów zł wydano w tym roku na drogowe inwestycje

O ulicy Kubika już pisaliśmy, ale warto przypomnieć, że już pod koniec lipca kierowcy mogli cieszyć się jazdą po solidnej nawierzchni, a piesi - korzystać z szerokich chodników.

Czytaj więcej...

Efekt pracy młodych Polaków z Bośni i ich miejscowych przyjaciół

Wspólnie przez wiele dni tworzyli niecodzienne stroje z charakterystycznymi stempelkami bolesławieckiej ceramiki w pracowniach Młodzieżowego Domu Kultury.

Czytaj więcej...

Goście z Prnjavora

Delegacja z zaprzyjaźnionego Prnjavora goszcząca podczas Bolesławieckiego Święta Ceramiki spotkała się z władzami Powiatu Bolesławieckiego i dziećmi z Bośni, które właśnie przebywają na koloniach zorganizowanych przez Powiat oraz Młodzieżowy Dom Kultury.

Czytaj więcej...

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji

Z inicjatywy Referatu Spraw Obywatelskich, Społecznych i Zdrowia Powiat Bolesławiecki podpisał list intencyjny z warszawską Fundacją Aktywnej Rehabilitacji (FAR).

Czytaj więcej...

Młodzi Polacy z Bałkanów poznają Ojczyznę

„Nasza Bośnia – język polski łączy narody i pokolenia” – pod takim hasłem rozpoczęła się międzynarodowa półkolonia organizowana przez Powiat Bolesławiecki i MDK w Bolesławcu.

Czytaj więcej...

W teatrze bluesowo

Teatr Stary - 16 sierpnia i duża dawka klasy, doskonałej muzyki i pozytywnej energii.

Czytaj więcej...

Kreatywne wakacje w MDK

Na początku sierpnia w Młodzieżowym Domu Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu odbywały się warsztaty szycia i projektowania ubioru.

Czytaj więcej...

Jak powstają piękne wieńce dożynkowe

Podobnie jak w roku ubiegłym Powiat Bolesławiecki jest organizatorem konkursu na „Najpiękniejszy, tradycyjny wieniec dożynkowy”.

 

 

 

 

Czytaj więcej...