W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

    logo-bory    teatr   big  logo pcpr logo-szpital r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600 logo small bpcs

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

  • NOWE NUMERY TELEFONÓW !!!
    NOWE NUMERY TELEFONÓW !!!

    Szanowni Państwo,

           w związku z przeprowadzką komórek organizacyjnych Starostwa Powiatowego w Bolesławcu z budynków przy ul. Zwycięstwa 9 , oraz przy ul. Plac Piłsudskiego 2,  do nowej siedziby przy ul. Armii Krajowej 12 w Bolesławcu zmianie uległy numery telefonów komórek organizacyjnych. Bez zmian pozostały numery telefonów oraz fax-y Sekretariatu Starostwa oraz Biura Zarządzania Kryzysowego.  Wszystkie nowe – aktualne- numery są dostępne w zakładce kontakt.

  • I ty możesz zostać rodzicem zastępczym
  • Konkurs Wielkanocny

Lekcje j.polskiego dla dzieci z Bośni

Właśnie otrzymaliśmy informację, że przeszedł nasz projekt edukacyjny: 20 młodych mieszkańców dwu partnerskich gmin - Prnjavora i Gradižki - wezmą udział w kolonii językowej w sierpniu. U nas, w powiecie. Zdobyliśmy 70.000 zł na ten cel.

Czytaj więcej...

NOWE NUMERY TELEFONÓW !!!

Szanowni Państwo,

W związku z przeprowadzką komórek organizacyjnych Starostwa Powiatowego w Bolesławcu z budynków przy ul. Zwycięstwa 9 , oraz przy ul. Plac Piłsudskiego 2,  do nowej siedziby przy ul. Armii Krajowej 12 w Bolesławcu zmianie uległy numery telefonów komórek organizacyjnych. Bez zmian pozostały numery telefonów i fax-y Sekretariatu Starostwa oraz Biura Zarządzania Kryzysowego.  

Wszystkie nowe – aktualne- numery są dostępne  w zakładce KONTAKT

Wyniki losowania kandydatów na członków Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego

Komisja wyborcza na posiedzeniu w dniu 25 marca 2015 r. wylosowała członków Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego spośród kandydatów zgłoszonych przez organizacje pozarządowe z terenu Powiatu Bolesławieckiego.

 

Czytaj więcej...

Rekrutacja do XXI Sejmu Dzieci i Młodzieży trwa!

Już 1 czerwca 2015 r. po raz kolejny w Sali plenarnej Sejmu RP zbierze się Sejm Dzieci i Młodzieży. Rekrutacja młodych posłów i posłanek zakończy się 7 kwietnia.

 

 

 

Czytaj więcej...

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych

Na podstawie Zarządzenie Nr 8/2015 Dolnośląskiego Kuratora Oświaty z dnia 2 lutego 2015 r. w sprawie terminów rekrutacji do gimnazjów oraz terminów i zasad rekrutacji kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2015/2016, Starostwo Powiatowe w Bolesławcu przedstawia zasady rekrutacji oraz ofertę szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Bolesławieckiego na rok szkolny 2015/2016.

Wielkanocne stoły

26 Kół Gospodyń Wiejskich prezentowało bogactwo aromatów, smaków i kolorów na Tradycyjnych Stołach Wielkanocnych organizowanych w Powiecie Bolesławieckim już 15 raz. Tym razem ta pochwała dla świątecznej tradycji miała miejsce w Domu Ludowym w Trzebieniu.

 

 

Czytaj więcej...

Skład komisji wyborczej

Na podstawie Uchwały Nr 26/15 Zarządu Powiatu Bolesławieckiego z dnia 20 marca 2015 r. przedstawiamy skład i siedzibę komisji wyborczej powołanej do losowania kandydatów na członków Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Więcej informacji tutaj .

Przeprowadzka

Starosta Bolesławiecki przeprasza za niedogodności związane ze zmianą siedziby Starostwa Powiatowego w Bolesławcu. Wydziały merytoryczne znajdujące się w wieżowcu przy pl. Piłsudskiego 1 i w budynku przy ul Zwycięstwa 9 oraz dwie jednostki powiatu : Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego zostaną przeniesione do nowej siedziby przy ul. Armii Krajowej 12.

Czytaj więcej...

Starosta Bolesławiecki w "Środku Tygodnia"

Jaka groźna substancja jest w radzieckich beczkach znalezionych w Świętoszowie? O co związkowcy z urzędu pracy spierają się z dyrekcją? Dlaczego z bolesławieckiego szpitala odchodzą lekarze?.Materiał filmowy tu

Rodziny zastępcze poszukiwane

Bolesławieckie starostwo powiatowe nadal poszukuje rodzin zastępczych. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie ogłosiło kolejny nabór na szkolenie dla tych, którzy byliby gotowi podjąć się wychowywania dzieci, które zostały pozbawione opieki rodzicielskiej.Materiał filmowy tu