W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

    logo-bory    teatr   big  logo pcpr logo-szpital r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600 logo small bpcs

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

HRowcy – projekt w obszarze NGO

Szkoła HRowców jest jednym z dziewięciu projektów organizowanych w ramach Szkół Rozwoju przez Stowarzyszenie Centrum Edukacji CEL we Wrocławiu. Głównym celem inicjatywy jest transfer kompetencji związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi ze środowisk akademickich i biznesowych do organizacji studenckich i pozarządowych.

 

Czytaj więcej...

Podzielili się opłatkiem...

- Staram się tutaj być każdego roku. Spotykam tu ludzi, których nie widuję codziennie, ale czuję emocjonalną więź. Te spotkania dają otuchę, siłę, refleksję - mówi jedna z uczestniczek sobotniego spotkania.

Czytaj więcej...

Wizyta pani minister

9 lutego 2015 władze Powiatu Bolesławieckiego będą gościć Joannę Kluzik-Rostkowską Minister Edukacji Narodowej.
- Czas na odbudowę szkolnictwa zawodowego.

Czytaj więcej...

Powiatowe inwestycje

Członkowie Zarządu Powiatu Bolesławieckiego oraz Przewodniczący Rady przyglądali się ostatnim ważnym powiatowym inwestycjom.

Czytaj więcej...

III Sesja Rady Powiatu Bolesławieckiego

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 29 stycznia 2015 r., w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Bolesławcu, przy pl. J. Piłsudskiego 2 odbędzie się III Sesja Rady Powiatu Bolesławieckiego.

 

 

Czytaj więcej...

Sprzedaż działki nr 239/2, obręb Przejęsław, gmina Osiecznica

Starosta Bolesławiecki, działając w imieniu Skarbu Państwa ogłasza ustny ograniczony przetarg na sprzedaż nieruchomości gruntowej, niezabudowanej, położonej w obrębie Przejęsław, gmina Osiecznica, oznaczonej jako działka nr 239/2 o pow. 0,05 ha. Więcej informacji tu .

Nasze własne M

Blisko, coraz bliżej... Nowa siedziba Starostwa Powiatowego w Bolesławcu jest przygotowywana do przyjęcia oddziałów z wieżowca i budynku przy ul. Zwycięstwa.

Czytaj więcej...

Rekiny finansjery

Rekiny finansjery - ta groźna nazwa nie straszy uczestników konkursu, ale zagrzewa do walki o tablety, smarfony i inne atrakcyjne nagrody, które czekają na najlepszych w świecie finansów.

Czytaj więcej...

Ponad poziomy

Marcin, Jacek i Tomek – to Bolesławianie, którzy znaleźli się wśród bohaterów nowego albumu Fundacji Metro „Ponad poziomy”.

Czytaj więcej...