W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

Sonda

Jak oceniasz zmianę czasu pracy Starostwa Powiatowego w Bolesławcu ?

Dobrze - 82%
Źle - 17.3%
Nie mam zdania - 0.7%

Liczba głosów: 445

Ważne linki

 

 

    logo-bory    teatr   big  logo pcpr logo-szpital logo nsr d r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600 logo small bpcs

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

Starosta przyznał nagrody dla najlepszych

P1150044 Konkurs na „Najładniejszą zagrodę” współorganizowany przez Powiat Bolesławiecki oraz Powiatową Radę Kół Gospodyń Wiejskich rozstrzygnięty został podczas Gminnych Dożynek w Kraśniku Dolnym.

 

 

Czytaj więcej...

75 Rocznica wybuchu II Wojny Światowej

P1140287 Przewodniczący Rady Powiatu - Karol Stasik oraz Starosta Bolesławiecki – Dariusz Kwaśniewski mają zaszczyt zaprosić mieszkańców Powiatu Bolesławieckiego na uroczystość obchodów 75 Rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, która odbędzie się 1 września 2014 r. pod pomnikiem II Armii Wojska Polskiego.

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Z innej perspektywy, czyli nowa siedziba Starostwa Powiatowego w Bolesławca.

1Przyszła siedziba Starostwa już zmienia wizerunek centrum Bolesławca. Dzięki niecodziennym zdjęciom Andrzeja Stefańczyka mogą się Państwo przekonać, jak wygląda z perspektywy ptaków. Tempo robót budowlanych jest naprawdę imponujące i wszystko wskazuje na to, że za kilka miesięcy większość wydziałów Starostwa będzie miała znacznie lepsze warunki do pracy, a klienci będą wygodniej obsługiwani.

Czytaj więcej...

Uwaga, zmiana terminu konferencji !

logoSzanowni Państwo,
Szkolenie dla przedsiębiorców zaplanowane 29 sierpnia, na godz. 11.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Bolesławcu zostało przeniesione na drugą połowę października. O dokładnej dacie poinformujemy wkrótce.

Szkolenie dla przedsiębiorców

1Szanowni Państwo,
Dyrektor Dolnośląskiej Instytucji Pośredniczącej - Pani Renata Granowska zaprasza wszystkich przedsiębiorców z terenu powiatu bolesławieckiego na konferencję (szkolenie), która odbędzie się 29 sierpnia 2014r. o godz. 11 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Bolesławcu.

Czytaj więcej...

Transgraniczne Centrum Kształcenia Zawodowego w Bolesławcu

3Już na początku 2013 roku obecny Starosta Bolesławiecki - a ówczesny Członek Zarządu Powiatu – Dariusz Kwaśniewski zaczął szukać środków na refundację dużej inwestycji powiatowej – budowy Centrum Kształcenia Zawodowego z modernizacją warsztatów szkolnych w Zespole Szkół Mechanicznych w Bolesławcu.

Czytaj więcej...

"Moja Bośnia"

mojabosnia2W Bolesławcu na Dolnym Śląsku powstaje spektakl „Moja Bośnia” jako koprodukcja Fundacji Teatru Nie – Taki z Wrocławia i Teatru Modrzejewskiej w Legnicy.

Czytaj więcej...

Część nieruchomości do oddania w najem

logo Starosta Bolesławiecki  przeznacza do oddania w najem w drodze bezprzetargowej na okres 3 lat część nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa, położonej na terenie gminy Bolesławiec w granicach działki nr 266/1 w obrębie Krępnica.  Z ogłoszeniem można zapoznać się na stronie internetowej podanej poniżej:

bip.powiatboleslawiecki.pl

 

Warsztaty improwizacji.

logoZapraszamy do wzięcia udziału w
DOLNOŚLĄSKIM FESTIWALU WARSZTATÓW IMPROWIZACJI - FLOWIMPRO
12-14 września klub Bakara we Wrocławiu.

 

Festiwal oferuje występy 6 rozpoznawalnych grup impro z Bydgoszczy, Opola, Zielonej Góry, Warszawy, Szczecina, Wrocławia oraz warsztaty dla indywidualnych uczestników.

Czytaj więcej...

Kiermasz Ceramiczny

1- Czujemy się spadkobiercami linii zdobniczych Hugo Reinholda, najznakomitszego ceramika okresu międzywojennego - mówi Karol Stasik, prezes Zakładów Ceramicznych Sp. z o.o. w Bolesławcu, członek Bractwa Ceramicznego. 22 sierpnia Karol Stasik otworzył oficjalnie Kiermasz Ceramiczny, który jest już tradycją jednego z największych producentów ceramiki na naszym terenie.

Czytaj więcej...