W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

    logo-bory    teatr   big  logo pcpr logo-szpital r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600 logo small bpcs

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

  • NOWE NUMERY TELEFONÓW !!!
    NOWE NUMERY TELEFONÓW !!!

    Szanowni Państwo,

           w związku z przeprowadzką komórek organizacyjnych Starostwa Powiatowego w Bolesławcu z budynków przy ul. Zwycięstwa 9 , oraz przy ul. Plac Piłsudskiego 2,  do nowej siedziby przy ul. Armii Krajowej 12 w Bolesławcu zmianie uległy numery telefonów komórek organizacyjnych. Bez zmian pozostały numery telefonów oraz fax-y Sekretariatu Starostwa oraz Biura Zarządzania Kryzysowego.  Wszystkie nowe – aktualne- numery są dostępne w zakładce kontakt.

  • Królowa Sportu
  • Nowe boisko budowlanki

Z apetytem na sportową aktywność

Z apetytem na sportową aktywność tylko do Powiatu Bolesławieckiego… Tuż po otwarciu boiska lekkoatletycznego, Powiat oddał (piątek, 20 listopada) do użytku kompleks boisk przy Zespole Szkół Budowlanych w Bolesławcu. Warto podkreślić, że samorząd i w tym przypadku uzyskał dofinansowanie ze środków budżetu Państwa – Ministerstwa Sportu i Turystyki z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu rozwoju regionalnej infrastruktury sportowej 2015.

Czytaj więcej...

Znaleziono komputer !

 W dniu dzisiejszym do Starostwa Powiatowego w Bolesławcu został dostarczony przez uczciwego znalazcę laptop w kolorze srebrno czarnym. Komputer nosi cechy użytkowania  i widoczne ślady uszkodzeń na obudowie. Wg. oświadczenia został znaleziony dwa tygodnie temu w parku przy ul. Garncarskiej. Właściciel rzeczy proszony jest o zgłoszenie się do Starostwa Powiatowego w Bolesławcu  - Wydział Organizacyjny (po. 301, 304) ul. Armii Krajowej 12 w Bolesławcu.

XV Sesja Rady Powiatu Bolesławieckiego

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 26 listopada 2015 r. o godz. 9.30, w Starostwie Powiatowym w Bolesławcu, przy pl. Marsz. J. Piłsudskiego 2 odbędzie się XV Sesja Rady Powiatu Bolesławieckiego.

 

 

Czytaj więcej...

Ekslibris Teatralny

29 listopada 2015 r. o godzinie 17:30 w Teatrze Starym, Warsztaty Literackie MDK przedstawią wybrane teksty laureatki tegorocznej Nagrody Literackiej NIKE, Olgi Tokarczuk.

Czytaj więcej...

Podziekowania za współpracę

Szczególne podziękowania za współpracę otrzymał Starosta Bolesławiecki Dariusz Kwaśniewski na kameralnym spotkaniu związanym z jubileuszowym świętem Terenowych Organów Administracji Wojskowej, które uroczyście zorganizowano 5 listopada w Teatrze Starym.

Czytaj więcej...

Wnioski o dofinansowanie z PFRON

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bolesławcu przypomina wszystkim organizacjom pozarządowym z terenu Powiatu Bolesławieckiego,   że zgodnie z § 12 Rozporządzenia Ministra Pracy  i Polityki Społecznej z dnia 25 czerwca 2002 roku w sprawie określenia rodzajów zadań powiatów, które mogą być finansowane ze środków PFRON (tekst jednolity Dz.U. z 2015r. poz. 926), wnioski o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych organizacji sportu, kultury, rekreacji i turystyki osób niepełnosprawnych należy składać do dnia 30 listopada 2015 roku  w siedzibie tut. Centrum przy ul. Armii Krajowej 12 w Bolesławcu, pokój nr 105.

11 listopada

11 Listopada 1918 r. - to jedna z najważniejszych i symbolicznych dat w naszej historii. Tego dnia, po 123 latach niewoli, Rzeczpospolita znów pojawiła się na mapach Europy. Marzenia Polaków urodzonych i wychowywanych pod zaborami w końcu się ziściły. Polska była wolna i niepodległa...

Czytaj więcej...

Święto Niepodległości w Powiecie Bolesławieckim

Przewodniczący Rady Powiatu Bolesławieckiego – Karol Stasik, Starosta Bolesławiecki Dariusz Kwaśniewski i Proboszcz Bolesławieckiej Bazyliki Maryjnej – ks. prałat Andrzej Jarosiewicz serdecznie zapraszają mieszkańców Powiatu Bolesławieckiego na uroczyste obchody 97 Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

 

 

 

Czytaj więcej...

Nieruchomość do sprzedaży

Zarząd Powiatu Bolesławieckiego informuje, że w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bolesławcu przy Pl. Piłsudskiego 2 został wywieszony wykaz nieruchomości z Powiatowego Zasobu Nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w drodze przetargu ustnego ograniczonego. Więcej informacji tutaj .

50-lecie powstania MKS "Boleslavia"

Drodzy Przyjaciele, Mistrzowie bolesławieckiej lekkiej atletyki ! Świętujemy dziś 50 – lecie powstania MKS „Bolesłavia”, klubu sportowego, który stał się wizytówką miasta, powiatu i Dolnego Śląska. Gratulując imponujących sukcesów, dziękujemy za zaangażowanie, pracę i poświęcenie.

Czytaj więcej...