W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

    logo-bory    teatr   big  logo pcpr logo-szpital r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600 logo small bpcs

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

I sesja nowej rady powiatu

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 1 grudnia 2014 r. o godz. 9.00 w sali konferencyjnej
w budynku Starostwa Powiatowego w Bolesławcu, przy pl. Marsz. Józefa Piłsudskiego 2, odbędzie się I Sesja Rady Powiatu Bolesławieckiego V kadencji.

Czytaj więcej...

Niezabudowana działka gruntu nr 239/2, obręb Przejęsław, gmina Osiecznica do sprzedaży

Starosta Bolesławiecki, działając w imieniu Skarbu Państwa informuje, że w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bolesławcu przy Pl. Piłsudskiego 2, został wywieszony wykaz nieruchomości z zasobu Skarbu Państwa przeznaczonej do sprzedaży oraz został umieszczony na stronie internetowej .

Zima 2014/215 - wykaz schronisk

Poniżej do pobrania broszura informująca o wykazie schronisk i jadłodajniach w woj.dolnośląskim.

broszura

Wynik przetargu - działka nr 314 obręb Raciborowice Dolne

Starosta Bolesławiecki, działając w imieniu Skarbu Państwa informuje,  że w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bolesławcu przy Pl. Piłsudskiego 2, został wywieszony wynik pierwszego ustnego nieograniczonego przetargu na sprzedaż udziału 1/3 części Skarbu Państwa w prawie współwłasności nieruchomości zabudowanej oznaczonej jako działka nr 314 położonej w obrębie Raciborowice Dolne, gmina Warta Bolesławiecka. Ogłoszenie

Spektakl "Ożenek" w Teatrze Starym

Doskonała okazja dla amatorów legnickiego Teatru Modrzejewskiej ! Już we wtorek, 25 listopada, o godz. 18.00 na deskach Teatru Starego w Bolesławcu specjalnie dla Państwa spektakl „Ożenek” w reżyserii Piotra Cieplaka. Bilety w cenie - tylko 15 zł.

Czytaj więcej...

Już niebawem nowa Szkoła Specjalna

Żałujemy, że artykuł, który ukazał się na portalu Istotne Informacje na temat Szkoły Specjalnej ukazał się na dwa dni przed wyborami, a nie na przykład rok temu. W tej sytuacji czujemy się wciągnięci w rozgrywki polityczne. Pan Dariusz Kwaśniewski jest Starostą dopiero od lutego bieżącego roku i w tak dość krótkim czasie podjął kroki zmierzające do budowy Powiatowego Centrum Kształcenia i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Bolesławcu, w skład którego będzie wchodzić nasza szkoła specjalna – mówi Zdzisława Woźniak – dyrektor Szkoły.

Czytaj więcej...

Inwestycje powiatowe - podsumowanie.

Powiat Bolesławiecki każdą zarobioną lub pożyczoną złotówkę potrafił przekuć na prawie 7 zł - takie ciekawe informacje niezależnych ekspertów można było usłyszeć na ostatniej w tej kadencji sesji Rady Powiatu Bolesławieckiego.

Czytaj więcej...

Dzień Niepodległości 2014

Żyjemy w czasach ogromnych zmian, szybkich przekazów globalnych, internetu, ciągłego przemieszczania się. Często młodzi ludzie podejmują decyzję o życiu poza granicami kraju. Tu następuje ogromna ewolucja w pojęciu patriotyzmu.

Czytaj więcej...

Powiat Bolesławiecki – wygodny i nowoczesny dom.

Powiat to nie tylko tzw. „twarde inwestycje”, to również nieustanne myślenie o ludziach, zwłaszcza tych najmłodszych i bezbronnych.

Czytaj więcej...

Transgraniczne Centrum Kształcenia

Już na początku 2013 roku obecny Starosta Bolesławiecki - a ówczesny Członek Zarządu Powiatu –Dariusz Kwaśniewski zaczął szukać środków na refundację dużej inwestycji powiatowej – budowy Centrum Kształcenia Zawodowego z modernizacją warsztatów szkolnych w Zespole Szkół Mechanicznych w Bolesławcu.

Czytaj więcej...