W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

B jak Bolesławiec i Bautzen

Możemy już korzystać z nowoczesnej strony www, która w przystępny i ciekawy sposób zachęca do poznania naszych lokalnych atrakcji oraz najciekawszych miejsc u niemieckich sąsiadów z Bautzen.

Partnerzy proturystycznego przedsięwzięcia uczestniczyli w konferencji podsumowującej projekt pn. „Promocja atrakcji turystycznych transgranicznego obszaru powiatów bolesławieckiego i Bautzen”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Funduszu Małych Projektów Interreg Polska – Saksonia 2014-2022.

 

Wśród gości konferencji byli przedstawiciele gmin z terenu powiatu bolesławieckiego, Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Bolesławcu, Bolesławieckiego Towarzystwa Gospodarczego, członkowie Euroregionu NYSA a także młodzież z Technikum Hotelarstwa z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu.

Spotkanie pokazało, że kolejny etap współpracy partnerskiej jest potrzebny, bo przybliża nas do siebie jednocześnie powodując chęć dążenia do dalszego poznania sąsiada, jego kultury, tożsamości czy też wyjątkowości.

Zapraszamy na stronę:
http://www.b-tourist.eu/pl/startpl/        

foto