Multimedialna sala w ZSE

Obraz 186- Staramy się aby nasza szkoła była pionierem najlepszych i najnowszych rozwiązań technicznych – mówił wicedyrektor Zespołu Szkół Elektronicznych w czasie uroczystości otwarcia zmodernizowanej sali konferencyjnej Zespołu Szkół Elektronicznych.

12 grudnia w  uczniowie spotkali się z lokalnymi pracodawcami. Spotkanie pod hasłem „Elektronik przedsiębiorczością stoi”, współorganizowane z BTG, stworzyło sposobność do podsumowania działań podejmowanych przez ZSE, prowadzących do zacieśnienia współpracy z lokalnymi firmami. Pracodawcy, którzy współpracują ze szkołą,  pomogli w modernizacji sali  wykorzystywanej właśnie podczas takich imprez, ale także podczas lekcji multimedialnych w „Elektroniku”. Sala wyposażona została w profesjonalne nagłośnienie (wzmacniacz i system mikrofonów bezprzewodowych), system video (projektor +elektrycznie rozwijany ekran projekcyjny), system przekazywania sygnału video z kamery na projektor. Natomiast system rolet pozwala na całkowite zaciemnienie pomieszczenia. Sala wyposażona jest również w mobilną pracownię komputerową oraz tablicę multimedialną. Szkoła we własnym zakresie wymieniła oświetlenie sali. Standardowe wyposażenie (laptop, zestaw audio i kina domowego oraz bezprzewodowy Internet) dopełnią całość.

Obraz 156

Podczas spotkania przedstawiciele szkoły podpisali  porozumienie  o współpracy z kolejnym pracodawcą z terenu Powiatu Bolesławieckiego. Tym razem jest to firma Amper B. Zespół Szkół Elektronicznych dziękował wszystkim pracodawcom za stałe wsparcie i dobrą współpracę.

Obraz 186

Obraz 169