W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

                                               logo small bpcs logo-szpital pcpr big  logo r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

  • Nieodpłatna pomoc prawna dla wszystkich
    Nieodpłatna pomoc prawna dla wszystkich
  • Bautzen i Bolesławiec - dwa powiaty turystyczne
    Bautzen i Bolesławiec - dwa powiaty turystyczne

Multimedialna sala w ZSE

Obraz 186- Staramy się aby nasza szkoła była pionierem najlepszych i najnowszych rozwiązań technicznych – mówił wicedyrektor Zespołu Szkół Elektronicznych w czasie uroczystości otwarcia zmodernizowanej sali konferencyjnej Zespołu Szkół Elektronicznych. 

12 grudnia w  uczniowie spotkali się z lokalnymi pracodawcami. Spotkanie pod hasłem „Elektronik przedsiębiorczością stoi”, współorganizowane z BTG, stworzyło sposobność do podsumowania działań podejmowanych przez ZSE, prowadzących do zacieśnienia współpracy z lokalnymi firmami. Pracodawcy, którzy współpracują ze szkołą,  pomogli w modernizacji sali  wykorzystywanej właśnie podczas takich imprez, ale także podczas lekcji multimedialnych w „Elektroniku”. Sala wyposażona została w profesjonalne nagłośnienie (wzmacniacz i system mikrofonów bezprzewodowych), system video (projektor +elektrycznie rozwijany ekran projekcyjny), system przekazywania sygnału video z kamery na projektor. Natomiast system rolet pozwala na całkowite zaciemnienie pomieszczenia. Sala wyposażona jest również w mobilną pracownię komputerową oraz tablicę multimedialną. Szkoła we własnym zakresie wymieniła oświetlenie sali. Standardowe wyposażenie (laptop, zestaw audio i kina domowego oraz bezprzewodowy Internet) dopełnią całość.

 

Obraz 156         

 

Podczas spotkania przedstawiciele szkoły podpisali  porozumienie  o współpracy z kolejnym pracodawcą z terenu Powiatu Bolesławieckiego. Tym razem jest to firma Amper B. Zespół Szkół Elektronicznych dziękował wszystkim pracodawcom za stałe wsparcie i dobrą współpracę.

 

Obraz 186

 

Obraz 169