W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

                                  Interreg i Euroregion Nysa                     logo small bpcs logo-szpital pcpr big  logo

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

Gala „ZDOLNY POWIAT”’

Czwartkowego popołudnia w Teatrze Stary miała miejsce Gala wręczenia stypendiów i nagród Starosty Bolesławieckiego „Zdolny Powiat”.

Podczas uroczystości Starosta Bolesławiecki Tomasz Gabrysiak wręczył nagrody oraz stypendia najzdolniejszym uczniom oraz absolwentom szkół z terenu powiatu bolesławieckiego.  Oprócz nagród pieniężnych nagrodzeni otrzymali oryginalne statuetki autorstwa Mateusza Grobelnego.  Galę uświetniły występy artystyczne uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Bolesławcu.

Serdecznie gratulujemy.

 

Lista uczniów i absolwentów szkół nagrodzonych przez Starostę Bolesławieckiego za osiągnięcia w roku szkolnym 2020/2021:

- Dawid Bałut - Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu

- Szymon Biegała - I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

- Filip Jan Burniak – Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

- Katarzyna Natalia Chyła - Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu

- Anna Cecylia Dąbrowska - Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów

- Melania Florczak – II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Bolesławcu

- Marceli Mateusz Jurczak - Zespół Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego w Bolesławcu

- Izabela Kalenik – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

- Wojciech Tomasz Kijanka - Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

- Patryk Grzegorz Kocioł - Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu

- Amelia Kowalska – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

- Oliwia Kozaczuk - Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu

- Klaudia Marianna Kozłowska - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu

- Alicja Maria Król - Zespół Szkół Plastycznych im. Stanisława Kopystyńskiego we Wrocławiu

- Wiktoria Anna Kurt - Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu

- Kinga Patrycja Kuryłowicz - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu

- Jakub Aleksander Kwoczka - Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu

- Julia Anna Mańkiewicz - Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu

- Michał Dominik Miśta - Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu

- Dominika Weronika Mosiądz - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu

- Klaudiusz Mrozik - Zespół Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego w Bolesławcu

- Stanisław Pachnik – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

- Grzegorz Panciszko - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu

- Dominika Pawlak - Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu

- Daria Marzena Piotrowska - Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu

- Marcin Przyłucki - Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu

- Zofia Katarzyna Reguła – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

- Jakub Ruciński - Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu

- Zuzanna Rewińska - I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

- Wiktoria Styczyńska - Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu

- Kinga Szpunar - Zespół Szkół Plastycznych im. Stanisława Kopystyńskiego we Wrocławiu

- Amelia Barbara Szymska – II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Bolesławcu

- Julia Agnieszka  Szymska – II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Bolesławcu

- Julia Anna Wojtas - Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu

- Filip Zarubiński - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu

- Karolina Patrycja Zych – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

Lista uczniów, którzy będą otrzymywać stypendium Starosty Bolesławieckiego za wybitne wyniki w nauce w roku szkolnym 2020/2021:

- Kaja Katarzyna Antos - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu

- Mateusz Jan Bałacki - Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu

- Kornelia Bielańczuk - Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu

- Jakub Dominik Błaszczyk - Zespół Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego w Bolesławcu

- Anna Bogdańska - Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu

- Klaudia Burzawa - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu

- Katarzyna Małgorzata Ciesiółka - I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

- Dariusz Członka - Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu

- Emilia Magdalena Czwartyńska - I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

-  Natalia Choniawko – II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Bolesławcu

- Patrycja Bianka Chwaszcz - Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu

- Weronika Agata Domańska – II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Bolesławcu

- Arkadiusz Rafał Domański - Zespół Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego w Bolesławcu

- Marcin Dudyński - Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu

- Kacper Duras – II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Bolesławcu

- Victoria Daniela Dusza - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu

- Szymon Fita - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu

- Adrian Adam Fras - Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu

- Karolina Guzowska – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława  Broniewskiego w Bolesławcu

- Jagoda Iwaniec - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu

- Anna Marta Jadach - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu

- Natalia Maria Kacperek – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

- Seweryn Andrzej Kaczorowski - Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu

- Mateusz Jan Kaleta - Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu

- Łukasz Mariusz Kata - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu

- Patrycja Katarzyna Kazimierczuk - Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu

- Sabina Agnieszka Kłos - Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu

- Oliwier Kolczyński - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu

- Patryk Jakub Kuczak - Zespół Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego w Bolesławcu

- Jakub Kumoś - Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu

- Bartosz Tomasz Kunaszko - Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu

- Jagoda Kurowska - Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu

- Piotr Kusy - Zespół Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego w Bolesławcu

- Patryk Lisowski - Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu

- Antoni Łasica – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

- Michał Madeiski – II Liceum Ogólnokształcące im Janusza Korczaka w Bolesławcu

- Amelia Majda - I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

- Mikołaj Mankiewicz – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

- Nadia Maziarz – II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Bolesławcu

- Małgorzata Alicja Mazur - Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu

- Krzysztof Józef Medyński – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

- Mateusz Medyński - Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu

- Aleksandra Karolina Mernioz - Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu

- Sławomir Andrzej Męczyński - Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu

- Gabriela Mierzwa - Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu

- Jakub Mistrzak - Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu

- Martyna Mrozik - Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu

- Aneta Mrozińska - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu

- Natalia Anna Myszewska - Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu

- Karolina Nadzieja - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu

- Dominika Nawrot - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu

- Krzysztof Ostrowski - I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

- Oliwia Ostrycharz – II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Bolesławcu

- Kamila Ozga - Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu

- Klaudia Pacyna - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu

- Ida Paluszczyszyn – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

- Małgorzata Anna Paszko - Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu

- Patrycja Miriam Pawlikowska - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu

- Katarzyna Piecyk - Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu

- Kornelia Podkowicz - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu

- Patrycja Barbara Płonka - Zespół Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego w Bolesławcu

- Piotr Pokładek - Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu

- Nikola Katarzyna Posadowska - Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu

- Katarzyna Pudło - Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu

- Marcin Łukasz Radwan - Zespół Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego w Bolesławcu

- Kornel Roman Rajczakowski - Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu

- Patrycja Wiktoria Rozmusz - Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu

- Kornelia Rychert - Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu

- Szymon Rygiel - Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu

- Julia Serkies - Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu

- Natalia Shkurupinska - Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu

- Piotr Siarkowski – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

- Hubert Mikołaj Smętek - Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu

- Maciej Wojciech Sokołowski - Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu

- Patryk Krzysztof Stoncel - Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu

- Magdalena Natalia Sudół - I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

- Michał Jacek Surowiecki - Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu

- Aleksandra Suszek - Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu

- Hanna Izabela Sysak – II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Bolesławcu

- Igor Szerszunowicz - I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

- Marta Szymula – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

- Kamila Tomoń - Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu

- Emilia Julita Turaczyk - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu

- Adam Tyniec - Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu

- Kamila Ulanowska - Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu

- Alicja Umińska - Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu

- Sara Aleksandra Węglicka - Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu

- Hanna Wierzbicka – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

- Aneta Maria Wilczyńska - Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu

- Marta Magdalena Wilczyńska - Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu

- Zofia Wojtowicz – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

- Estera Magdalena Zamojska – II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Bolesławcu

- Weronika Gabriela Zator - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu

- Agata Zawada - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu

- Weronika Joanna Zdunek - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu

- Wiktoria Zmaczyńska - I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

- Iryna Zubets - Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu

- Robert Zwierzyński - Zespół Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego w Bolesławcu

- Maciej Zmitrukiewicz - Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu

- Bartosz Piotr Żabicki - Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu