W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

                                               logo small bpcs logo-szpital pcpr big  logo r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

Od 2 września w nowej szkoleZakończyły się główne prace przy przebudowie budynku, do którego od nowego roku szkolnego wprowadzi się Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych (ul. Bankowa 8). - Szkoła jest teraz meblowana, wyposażana we wszystkie sprzęty potrzebne dzieciom i młodzieży – mówił starosta Tomasz Gabrysiak. – Zagospodarowanie terenu wokół szkoły, nasadzenia roślin, a przede wszystkim odnowienie elewacji budynku, to prace, o które zdecydowaliśmy się rozszerzyć podstawowy zakres prac. To dzięki dotacji, którą udało nam się pozyskać z Programu Współpracy INTERREG Polska – Saksonia.

Wyposażenie wnętrza szkoły, np. nowe meble, to efekt skutecznej aplikacji o środki z budżetu państwa. W szkole – oprócz klas lekcyjnych – będzie kuchnia z jadalnią, gabinety do przeróżnych terapii, w tym terapii sensorycznej, kompleksowe zaplecze sanitarne, sala gimnastyczna, dwie windy. Na zewnątrz bezpieczny plac zabaw i boisko. Więcej zdjęć TUTAJ https://www.facebook.com/PowiatBoleslawiecki/