Nieodpłatna pomoc prawna dla wszystkich
    Portal Obsługi Klienta PEUG
    Nowa Powiatowa Rada ds. Osób Niepełnosprawnych

„Mały Bolesławiec” zatańczy dla polskich żołnierzy w Sarajewie

Dowódca Polskiego Kontyngentu wojskowego EUFOR, ppłk Paweł Jędryczka zaprosił Zespół Pieśni i Tańca „Mały Bolesławiec” z Młodzieżowego Domu Kultury do bazy Butmir w Sarajewie.

Tam stacjonują polscy żołnierze, służący w wojskowej operacji Unii Europejskiej w Bośni i Hercegowinie. – Państwa obecność wśród polskich żołnierzy, realizujących zadania poza granicami kraju przybliży im utęsknioną Ojczyznę i będzie doskonałą okazją do uczczenia 20. Rocznicy wstąpienia Polski do NATO – napisał ppłk Paweł Jedryczka.

Zespół przyjął zaproszenie i w Sarajewie wystąpi 29 lipca.