Nieodpłatna pomoc prawna dla wszystkich
    Portal Obsługi Klienta PEUG
    Nowa Powiatowa Rada ds. Osób Niepełnosprawnych
    Sąsiedzi - Serbołużyczanie

Na wakacje do Kołobrzegu z PKS Bolesławiec

Czas wakacyjnych urlopów już rozpoczęty. Wyjazd nad morze, do Kołobrzegu? Jeśli tak, to najlepiej autobusem przewoźnika PKS Bolesławiec Spółka z o.o. Przygotowaliśmy z myślą o Państwa udanym wypoczynku, wakacyjne kursy do Kołobrzegu realizowane od miejscowości Lwówek Śląski. Wyruszamy w drogę w każdy piątek od 28 czerwca do 30 sierpnia 2019 r. Jednocześnie w każą sobotę od 29 czerwca do 31 sierpnia realizowane będą kursy powrotne.

Po drodze do Kołobrzegu nasze autobusy zatrzymają się między innymi w Bolesławcu, Trzebieniu, Szprotawie, Nowej Soli oraz w miejscowościach położonych bliżej morza. Na naszej stronie internetowej TUTAJ http://www.pks-boleslawiec.pl - znajdą Państwo dokładny rozkład jazdy połączeń do Kołobrzegu i z powrotem wraz z cennikiem. Bilety do kupienia w kasie dworca PKS Bolesławiec, kasie placówki terenowej w Lwówku Śląskim jak i przez internet.