W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

                                 Interreg i Euroregion Nysa               logo small bpcs logo-szpital pcpr big  logo r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

PEUG - wygoda i nowoczesność

W ramach projektu "Platforma Elektronicznych Usług Geodezyjnych - PEUG" zapewniony zostanie dla mieszkańców regionu dostęp do map i planów geodezyjnych przez internet. Projekt dofinansowany jest z Unii Europejskiej z środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. Zyska region - zyskasz Ty. Zapraszamy na prezentację film

 

 

Związek  Powiatów Województwa Dolnośląskiego realizuje projekt dofinansowany z Funduszy  Europejskich "Platforma Elektronicznych Usług Geodezyjnych- PEUG".


Celem projektu jest podniesienie konkurencyjności regionu poprzez modernizację zasobów geodezyjno-kartograficznych Powiatów Województwa Dolnośląskiego, ukierunkowaną na podniesienie ilości i jakości świadczonych e-usług przez administrację publiczną oraz podwyższenie kompetencji pracowników 23 JST w zakresie stosowania nowoczesnych rozwiązań IT w procesie świadczenia tych usług.