W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

                                               logo small bpcs logo-szpital pcpr big  logo r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

  • Nieodpłatna pomoc prawna dla wszystkich
    Nieodpłatna pomoc prawna dla wszystkich
  • Bautzen i Bolesławiec - dwa powiaty turystyczne
    Bautzen i Bolesławiec - dwa powiaty turystyczne
  • Coś dla ducha, coś dla ciała - Tydzień z Powiatem Bolesławieckim
    Coś dla ducha, coś dla ciała - Tydzień z Powiatem Bolesławieckim

Konkurs Wolontariusz Roku 2018

Po raz kolejny rusza konkurs „Wolontariusz Roku 2018 Powiatu Bolesławieckiego”. Ten honorowy tytuł zostanie przyznany tym, którzy szczególnie wyróżniają się w pracy wolontariackiej w różnych dziedzinach życia – kultura, sport, pomoc społeczna, promocja zdrowia, ekologia, turystyka, działania na rzecz osób niepełnosprawnych.

 

 

 

Konkurs odbywa się w czterech kategoriach: wolontariusz dorosły, wolontariusz młodzieżowy, organizacja pozarządowa, darczyńca. Zapraszamy zatem mieszkańców Powiatu, szkoły, organizacje pozarządowe, parafie, instytucje współdziałające z wolontariuszami do zgłaszania kandydatur osób, firm czy organizacji, którym chcieliby podziękować za ich bezinteresowność, zaangażowanie i życzliwość.

 

Wnioski można składać do dnia 12 listopada br. (decyduje data wpływu do Starostwa). Przy ich analizie kapituła konkursu będzie brała pod uwagę m. in. takie elementy jak zaangażowanie w pracę wolontariacką, innowacyjność działań, umiejętność współpracy, częstotliwość i systematyczność działań, skuteczność i efektywność pracy, umiejętność angażowania i zachęcania innych osób do pracy wolontariackiej. Szczegółowe informacje – tutaj.