Nieodpłatna pomoc prawna dla wszystkich
    Portal Obsługi Klienta PEUG
    Nowa Powiatowa Rada ds. Osób Niepełnosprawnych

B jak Bolesławiec i Bautzen

Zapraszamy Państwa na stronę  http://www.b-tourist.eu/pl/startpl/ , która w przystępny i ciekawy sposób zachęca do poznania naszych lokalnych atrakcji oraz najciekawszych miejsc u niemieckich sąsiadów z Bautzen.

Partnerzy - Powiat Bolesławiecki i Powiat Bautzen

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Funduszu Małych Projektów Interreg Polska – Saksonia 2014-2022.

1/ Projekt pn. "Promocja atrakcji turystycznych transgranicznego obszaru powiatów bolesławieckiego i Bautzen "

2/ Projekt pn. "Bautzen i Bolesławiec - dwa powiaty turystyczne!"