W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

                              big  logo pcpr r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600 logo small bpcs logo-szpital

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

Bliżej nowej szkoły

Podpisano umowę (21.03.18r.) na wykonanie zadania pod nazwą „Przeniesienie Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu do nowej siedziby oraz przystosowanie istniejącego obiektu”. Nowa siedziba szkoły specjalnej przy ulicy Bankowej w Bolesławcu będzie w pełni przystosowana do wymagań wychowanków. Przedstawiciele  Grupy Impel już zapowiedzieli "wbicie pierwszej łopaty" na budowie w przyszłym tygodniu.

 

 

Przyjazna lokalizacja, przestronne sale lekcyjne, rehabilitacyjne oraz użyteczne windy - to tylko część atutów dobrego proje ktu. A kto to zrobi? Firma Impel to największa w Polsce grupa firm specjalizujących się w outsourcingu usług dla instytucji i przedsiębiorstw. - W ciągu 25 lat działalności zdobyliśmy doświadczenie oraz kompetencje niezbędne, by oferować rozwiązania, które przekładają się na wymierne korzyści dla naszych partnerów. Impel Tech Solutions jako jedna ze spółek grupy Impel, realizuje projekty inwestycyjne oraz remontowe na terenie całego kraju poprzez ogólnopolską sieć oddziałów wzajemnie współpracujących – mówią o sobie przedstawiciele Grupy Impel.

Więcej