big  logo r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600 logo small bpcs logo-szpital pcpr

Szansa na granty

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych - operator Dolnośląskich Małych Grantów, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Starostwo Powiatowe w Bolesławcu oraz Dolnośląski Punkt Doradczy w Bolesławcu prowadzony przez Bolesławickie Towarzystwo Gospodarcze, zapraszają do udziału w spotkaniu informacyjno-szkoleniowym, które rozpocznie się o godzinie 16.00, 9 lutego 2018 roku, w „Okrąglaku” (Plac Marsz. J. Piłsudskiego 2 – sala konferencyjna).

Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań i wyjaśniania wątpliwości przy składaniu wniosków w II naborze Dolnośląskich Małych Grantów.

Projekt Dolnośląskie Małe Granty, którego celem jest wzmocnienie postaw obywatelskich społeczności lokalnych Dolnego Śląska, jest dofinansowany z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.
www.malegranty.pl
www.facebook.com/DolnoslaskieMaleGranty