big  logo pcpr r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600 logo small bpcs logo-szpital

Zmiany w urzędach powiatowych

Szanowni Państwo, wypełniając postanowienie Zarządu Powiatu Bolesławieckiego rozpoczęliśmy zmiany w organizacji Starostwa Powiatowego w Bolesławcu. Zmiany te polegają na przeniesieniu siedziby Zarządu Powiatu wraz z kilkoma wydziałami do budynku przy ul. Armii Krajowej 12.

W niedługim czasie budynek przy placu Marsz. J. Piłsudskiego 2 (tzw. okrąglak) będzie siedzibą Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego. Pomimo tego w dalszym ciągu będą tam odbywały się Sesje Rady Powiatu oraz pozostanie tam również Biuro Zarządzania Kryzysowego.

Budynek Starostwa Powiatowego w Bolesławcu przy ul. Armii Krajowej 12 do końca stycznia br. stanie się nową siedzibą dla Zarządu Powiatu w tym Starosty Bolesławieckiego, Wicestarosty i urzędującego Członka Zarządu oraz Skarbnika Powiatu (3 piętro) a także miejscem pracy pozostawionych dotychczas w Okrąglaku wydziałów : Biura Organów Powiatu, Referatu Budżetu Powiatu (3 piętro) oraz Wydziału Środowiska (1 piętro).

Zmiany spowodowane przenosinami wymusiły również zmiany wewnątrz samego budynku. I tak Wydział Architektury i Budownictwa (dotychczas na 3 piętrze budynku przy Armii Krajowej) zostanie przeniesiony na 1 piętro tego budynku (wejście A), Wydział Finansowy Starostwa (dotychczas również na 3 piętrze) zostanie przeniesiony na piętro 1. Referat Spraw Społecznych, Obywatelskich i Zdrowia zmieni również siedzibę przechodząc z pok. 101-102 do pok. 109-110.

Zdajemy sobie sprawę, że wprowadzone zmiany mogą w krótkim okresie czasu spowodować pewnego rodzaju zamieszanie. Zapewniam, że dołożymy wszelkich starań aby przez ten krótki okres wszystko przebiegło sprawnie. Za związane z tym kłopoty przepraszamy i prosimy o zrozumienie.

Sekretarz Powiatu

Radosław Palczewski