Tym razem nowa Sądowa

- To bardzo ważna droga w centrum Bolesławca. Przy niej położone są takie reprezentacyjne miejsca jak Sąd Rejonowy i Teatr Stary. Wymagała remontu, dlatego bardzo się cieszymy, że to kolejna ulica w mieście zmodernizowana dzięki dobrej współpracy Powiatu Bolesławieckiego i Gminy Miejskiej Bolesławiec – podkreślał Starosta Bolesławiecki Karol Stasik przy oficjalnym odbiorze wyremontowanej właśnie ulicy Sądowej.

Natomiast Wicestarosta Tomasz Gabrysiak zadekla rował, że to - nie koniec dobrego. W przyszłym roku zaplanowano razem z Prezydentem Bolesławca kontynuację pozytywnych zmian w mieście. Tym razem przeniesiemy się na trochę zapomniane tereny bliżej Bobru. Na nowe otwarcie i drugą młodość mają szanse ulice Mostowa, Dolne Młyny i Staszica. Oprócz nowych ulic powstaną wygodne chodniki i bardzo potrzebne parkingi przy szkołach. W tym roku samorządowcom, którzy mają wpływ na wizerunek stolicy powiatu udało się wspólnie wyremontować ulice Ogrodową, Polną, chodnik przy ul. Komuny Paryskiej i oficjalnie odebraną we wtorek (28.11.17r.) Sądową, co kosztowało w sumie 1 milion i 400 tys. zł. Koszt ostatniej inwestycji to 222 tys. zł.