W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

                              big  logo pcpr r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600 logo small bpcs logo-szpital

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

Tym razem nowa Sądowa

- To bardzo ważna droga w centrum Bolesławca. Przy niej położone są takie reprezentacyjne miejsca jak Sąd Rejonowy i Teatr Stary. Wymagała remontu, dlatego bardzo się cieszymy, że to kolejna ulica w mieście zmodernizowana dzięki dobrej współpracy Powiatu Bolesławieckiego i Gminy Miejskiej Bolesławiec – podkreślał Starosta Bolesławiecki Karol Stasik przy oficjalnym odbiorze wyremontowanej właśnie ulicy Sądowej.

Natomiast Wicestarosta Tomasz Gabrysiak zadekla rował, że to - nie koniec dobrego. W przyszłym roku zaplanowano razem z Prezydentem Bolesławca kontynuację pozytywnych zmian w mieście. Tym razem przeniesiemy się na trochę zapomniane tereny bliżej Bobru. Na nowe otwarcie i drugą młodość mają szanse ulice Mostowa, Dolne Młyny i Staszica. Oprócz nowych ulic powstaną wygodne chodniki i bardzo potrzebne parkingi przy szkołach. W tym roku samorządowcom, którzy mają wpływ na wizerunek stolicy powiatu udało się wspólnie wyremontować ulice Ogrodową, Polną, chodnik przy ul. Komuny Paryskiej i oficjalnie odebraną we wtorek (28.11.17r.) Sądową, co kosztowało w sumie 1 milion i 400 tys. zł. Koszt ostatniej inwestycji to 222 tys. zł.