Gra decyzyjna wyłoniła zwycięzcę

I Prywatne Gimnazjum w Bolesławcu zdeklasowało wszystkich zajmując I i II miejsce w Konkursie pn. "Rekiny Finansjery", który po raz czwarty odbył się w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu.

Konkurs, objęty Honorowym Patronatem Starosty Bolesławieckiego - Karola Stasika, współorganizował również WBK BZ Oddział w Bolesławcu.

Przed rozstrzygnięciem konkursu głos zabrał Starosta Bolesławiecki, który podkreślił wyjątkowość gry decyzyjnej dla młodego gimnazjalisty. To ważne, że Państwo już na tym etapie edukacji staracie się rozwijać i kreować postawy przedsiębiorczości. Uczycie się doceniać własną wartość na otwierającym się dla Was - w niedalekiej przyszłości - rynku pracy, gdzie albo będziecie pracownikami albo pracodawcami.

Gratuluję również szkole - Pani Dyrektor - Laurze Słockiej - Przydróżnej i opiekunce konkursu p. Edycie Gorczycy za zaangażowanie w rozwój młodego - być może - przyszłego biznesmena.

A oto wyniki konkursu:

I miejsce - I Prywatne Gimnazjum w Bolesławcu - Przemysław Sulich i Daniel Gil; opiekun - pani Dorota Chrzanowska - Florków,

II miejsce - I Prywatne Gimnazjum w Bolesławcu - Nikola Lechowska i Katarzyna Marusiak; opiekun - pani Dorota Chrzanowska - Florków,

III miejsce - Gimnazjum nr 5 im. Księcia Jerzego Wilhelma w Legnicy - Albin Hlebko i Oskar Hofman; opiekun - pani Marta Łyczko,

Wyróżnienia otrzymali:

1/ Miejski Zespół Szkół nr 2 w Bolesławcu - Magdalena Polańska i Anna Rudek; opiekun - pan Mirosław Adamarczuk,

2/ Miejski Zespół Szkół nr 2 w Bolesławcu - Oliwia Kaczmarek i Patryk Kocioł; opiekun - pan Mirosław Adamarczuk,

3/ Miejski Zespół Szkół nr 2 w Bolesławcu - Katarzyna Rozmus i Weronika Kaźmierczak; opiekun - pan Mirosław Adamarczuk

Wyk. RC/BMP